Jestem Izaak, a właściwie Adam „Izaak” Wasążnik. Zajmuję się tą stroną i organizuję spotkania z grami muzycznymi z powodu pasji do gier i muzyki oraz wiary w owocność łączenia tych dziedzin.

Oprócz grania w gry planszowe (czasem też komputerowe), projektuję je i testuję jako członek Monsoon Group (↪) oraz w pracy przy grach edukacyjnych. Z drugiej strony badam gry od strony kognitywistycznej i groznawczej w ramach studiów doktoranckich. Poza tym muzykuję w Signal to Noise Ratio (↪) (i bardzo dziękuję zespołowi za testy gier muzycznych).

Jeśli chcesz wspólnie rozwijać temat gier muzycznych, to zachęcam do wymiany zdań na forum gry-planszowe.pl (↪)

 

 

Jestem autorem teksów i opisów gier na stronie, ale nie poczuwam się do autorstwa niektórych gier. Zasady mogą być przekazane przez bezosobową tradycję, albo też są wynikiem grupowego wysiłku lub prostą adaptacją cudzego pomysłu z innej dziedziny. Takie „cudze” gry też będę umieszczał na stronie. Na pewno będę się starał stosownie oznaczyć gry, które „noszą znamiona utworu” i dla których można wskazać autora. Kolejne wykonania takich gier mogą być regulowane osobnymi przepisami.

Reklamy